Podcast

Espai de salut

Espai dedicat a la promoció de la salut, amb col·laboració del Departament de la Ribera.

Download on the App Store

Already have it? Open in the app

Latest episodes

  1. Espai de salut: Consells d'estiu per a embarassades, 21 de juliol de 202621 Jul 2026
  2. Espai de salut: picaduras de medusas y carabela portuguesa, 14 de juliol de 202614 Jul 2026
  3. Espai de salut: ahogamientos en verano, 7 de juliol de 20267 Jul 2026
  4. Espai de salut: drogues i consum en general, 3 de juliol de 20263 Jul 2026
  5. Espai de salut: Onades de calor i persones majors, 30 de juny de 202630 Jun 2026
  6. Espai de salut: Infeccions de Transmissió Sexual, 23 de juny de 202623 Jun 2026
  7. Espai de salut: cálculo renal, 16 de juny de 202616 Jun 2026
  8. Espai de salut: Jornadas de Vacunación del Adulto en Atención Primaria, 9 de juny de 20269 Jun 2026
  9. Espai de salut: 16 personas donaron sus órganos en el hospital de La Ribera el pasado año, 2 de juny de 20262 Jun 2026
  10. Espai de salut: 20 anys de polítiques antitabac a Espanya, 26 de maig de 202626 May 2026